28.01.2020
Alfonz
- - zajtra - -
Gašpar
Čas je to, čo najviac chceme, ale bohužiaľ to, čo najhoršie využívame.
..... W. Penn .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Zimný turnaj

Tak aj tento rok nám Pán Boh nadelil pekné počasie, a tak sme mohli po štvrtý krát na záver zimného oddychu znovu zahájiť nejaké to športovo povznášajúce a kalórie berúce podujatie, teda Zimný turnaj.

Chlapci už tradične naháňali loptičku pri hokejbale, šarmantnejšie pohlavie zase strieľalo góly pri floorbale. Myslím, že každý mal dostatok času a priestoru obetovať trošku potu a poctivého výkonu pre svoj tím, snaha blysnúť sa solídnym výkonom bola evidentná, o góly núdza nebola, takže paráda.

Čo by som rád ako organizátor ocenil, okrem už spomínaného nasadenia a chuti si trošku zašportovať, je fair play priebeh zápasov, bez vyhrotených emócií. Tak to má byť. V takýchto prípadoch sú morálni víťazi všetci, hoci v tabuľke je samozrejme prvý ten, kto bol úspešnejší vo výsledkoch. Tak teda poďme k výsledkom.

Poradie šuhajov bolo po odohraní všetkých zápasov nasledovné: 1. Ben16, 2. Qva Qva, 3. Stars, 4. Siláci. Najlepším strelcom sa stala hokejová legenda Paľko Kubala, rolu najlepšieho brankára potvrdil Janko Makovický. Švárne devy zase po siahnutí na dno svojich fyzických síl zamiešali poradím takto: 1. Horalky, 2.Loptošky, 3. Včielky. Najlepšou strelkyňou sa tento rok stala floorbalová lady Sima Dibdiaková, najšikovnejšou brankárkou sa stala nádej liskovskej floorbalovej budúcnosti, Kika Mariášová.

Všetkým blahoželáme a želáme veľa úspechov ďalších v športe, ale aj bežnom živote. Samozrejme veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom spoluzapojili do prípravy a realizácie tohto turnaja, veď vďaka vám je možné uskutočniť takéto milé akcie. Osobitne by som pochválil naše akciové kuchármajsterky, ktoré vedia že láska (k športu) ide cez žalúdok. :D A tak... Športu zdar o rok, príďte aj s kamošmi! :)

typ akcie : hokejbal
autor článku: Dominik T.
dátum akcie: 02.03.2019
prečítané: 182x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)