27.10.2020
Sabína
- - zajtra - -
Dobromila
Viesť znamená slúžiť, nič viac a nič menej.
..... J. Adair .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Turistický výlet - Predné Solisko

Po tom, ako nám po minulé roky počasie na výlet do hôr neprialo, sme sa tento rok konečne odhodlali na turistický výlet. V jedno pekné septembrové ráno sme sa skupinka mladých ľudí spoločne vybrali spoznávať a vychutnať si troška krásy našich Tatier.

Po tom, ako sme sa vlakom a zubačkou dostali až na Štrbské pleso, sa naše kroky uberali v ústrety Prednému Solisku. Cesta bola príjemná, riadne pekné to tam bolo, počasie nám prialo, a tak vďaka šikovnosti našich mladých turistov sme sa pred obedom dostali všetci na Chatu pod Soliskom.

Odtiaľ sme ešte po krátkej prestávke zdolali Predné Solisko, kde sme si mohli, podobne ako aj počas celého stúpania, užiť krásne výhľady a panorámu našich hôr a okolitej krajiny. Cestou naspäť nás za chrbtom prenasledoval nejaký ten dažďový obláčik, avšak našťastie sme vôbec nezmokli, za čo sme Pánu Bohu vďační. A tak sme sa mohli pokojne a v dobrej nálade dostať všetci až domov.

Takže super výlet, osobitne chcem pochváliť dievčatá, ktoré sa všetky veľmi pekne snažili (od chlapcov sa to očakáva :D ). Tak snáď dovidenia v horách znovu o rok.

typ akcie : turistika
autor článku: Dominik T.
dátum akcie: 07.09.2019
prečítaní: 502x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)