06.08.2020
Jozefína
- - zajtra - -
Štefánia
Nie všetci svätci začali dobre, ale všetci dobre skončili.
..... sv. Ján Mária Vianney .....
zvote tmu:


FB strnka
Hra SVIT
Domka.sk
Liskov.sk
Salezini


Turistický výlet - Predné Solisko

Po tom, ako nám po minulé roky počasie na výlet do hôr neprialo, sme sa tento rok konečne odhodlali na turistický výlet. V jedno pekné septembrové ráno sme sa skupinka mladých ľudí spoločne vybrali spoznávať a vychutnať si troška krásy našich Tatier.

Po tom, ako sme sa vlakom a zubačkou dostali až na Štrbské pleso, sa naše kroky uberali v ústrety Prednému Solisku. Cesta bola príjemná, riadne pekné to tam bolo, počasie nám prialo, a tak vďaka šikovnosti našich mladých turistov sme sa pred obedom dostali všetci na Chatu pod Soliskom.

Odtiaľ sme ešte po krátkej prestávke zdolali Predné Solisko, kde sme si mohli, podobne ako aj počas celého stúpania, užiť krásne výhľady a panorámu našich hôr a okolitej krajiny. Cestou naspäť nás za chrbtom prenasledoval nejaký ten dažďový obláčik, avšak našťastie sme vôbec nezmokli, za čo sme Pánu Bohu vďační. A tak sme sa mohli pokojne a v dobrej nálade dostať všetci až domov.

Takže super výlet, osobitne chcem pochváliť dievčatá, ktoré sa všetky veľmi pekne snažili (od chlapcov sa to očakáva :D ). Tak snáď dovidenia v horách znovu o rok.

typ akcie : turistika
autor lnku: Dominik T.
dtum akcie: 07.09.2019
pretan: 397x
pridaj komentr
sp

© 2001-2018 Domka - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko Liskov
e-mail : liskova@domka.sk

Liskov 35, okres Ruomberok, ps 034 81, (1024 x 768)