22.11.2019
Cecília
- - zajtra - -
Klement
Ten, kto je príliš zamestnaný tým, že robí dobro, nemá čas na to, aby bol dobrý.
..... R. Thákur .....




zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Netradičná tancovačka

Môže byť niečo úžasnejšie ako zimná zasnežená krajina? Konečne sme sa aj my dočkali. S prvým snehom nastal čas radosti, guľovačky, lyžovačky a samozrejme sánkovačky. V jedno nádherné zimné popoludnie (12.2.) sme sa vybrali sánkovať.

Krásna zasnežená príroda pôsobila na nás upokojujúco. Čarovné ticho lesa narušil detský smiech a radostný výskot, keď sa niektorému z nás podarilo vybočiť z dráhy a zapadnúť do hlbokého snehu. Netradičnými sánkami pre nás boli vandlíky, hrnce, lopáre, igelitové sáčky a niektorým sa dokonca podarilo šmýkať na snehu v hrubších nohaviciach, čo vyvolávalo úsmevy na tvárach všetkých účastníkov. Jednému nášmu kamarátovi sa dokonca podarilo rozlomiť vandlík na dve časti, čo bolo sprevádzané búrlivým smiechom okolostojacich.

Táto zaujímavá a vtipná sánkovačka v nás zanechala hlboký dojem práve preto, že sme použili netradičné sánky na popoludňajšiu zábavu na snehu. Ustatí, mokrí a spotení, ale spokojní a plní radosti a nových zážitkov sme sa vracali domov s pocitom pekne prežitého zimného popoludnia.

typ akcie : zimné športy
autor článku: Katarína K.
dátum akcie: 12.02.1999
prečítané: 1462x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)