23.09.2021
Zdenka
- - zajtra - -
Ľuboš
A som si istý, že ani smrť, ani život, ani anjeli, ani kniežatstvá, ani prítomnosť, ani budúcnosť, ani mocnosti, ani výška, ani hĺbka, ani nijaké iné stvorenie nás nebude môcť odlúčiť od Božej lásky, ktorá je v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Adorácie

Keďže v roku 2004 sa začal rok Eucharistie, aby sme ani my v hanbe neostali, padlo rozhodnutie, že pripravíme nejaké texty k poklone.

Pán Ježiš je fyzicky prítomný v malom kúsku chleba. On je svetlo na osvietenie nás všetkých, ktoré žiari z malej hostie. Ježiš je ako slnko, ktorému v zime radi nastavujeme svoju tvár. Tak príjemne pôsobí na každú dušu tvoja prítomnosť, Pane.

Väčšinou štvrtok sa naši mladší veriaci farníci aktívne zúčastňujú svätej omše pre deti. Po nej pán farár vykladá Sviatosť oltárnu. V jeden štvrtok chceli aj deti niečo pekné prežiť spolu so svojím priateľom, Ježišom, a tak sa na toto stretnutie pripravili s pomocou starších. Keď sa potom Ježiš pozeral z nášho oltára, s radosťou počúval detské srdiečka, ako mu spievali, chválili, ďakovali, odprosovali, ale ho i poprosili o pomoc a odpustenie.

Ježiš sa potešil aj prítomnosti liskovskej mládeže. Pre nich mal dvakrát "stránkové" hodiny po piatkových mládežníckych omšiach. Hudba a spev sa striedala s tichom a hovoreným slovom. V tichu skutočne nebolo úplne ticho. Kto chcel, mohol začuť, čo Boh hovorí jeho srdcu. Vďaka Ti, že si nám tak blízko.

typ akcie : pobožnosť
autor článku: Ivana B.
dátum akcie: 00.00.2004
prečítaní: 1943x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)