23.09.2021
Zdenka
- - zajtra - -
Ľuboš
Ten, kto je príliš zamestnaný tým, že robí dobro, nemá čas na to, aby bol dobrý.
..... R. Thákur .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Škola animátorov

"Tak a predsa sú z nás animátorky! Napriek skeptickým očakávaniam mnohých naokolo a hlavne nás samých... Alééééééé kdeže?! Samozrejme, že po takej náležitej príprave, akú sme mali na skúšky my, sme ten papier museli mať vo vrecku ľavou zadnou. Vlastne..., žiadny papier vo vrecku nemáme, lebo nám nič nedali, ale to je úúúplne vedľajšie. Dôležité je len jedno: boli sme, videli sme a sme
:-) (živé a zdravé a len troška psychicky poznačené). Takže deti, traste sa!!! "

Monika


A ja len pre nedostatok času a miernych slov :-) dopĺňam, že tieto kurzy boli pre nás veľmi obohacujúce... A posledné 3 roky – vždy v deň nášho cestovania na Bordu to bolo veľmi obohacujúce aj pre našich autobusiarov, ktorí od samej radosti niekedy nevedeli, kde nás vyhodiť a tak nás vyhodili vždy vtedy, keď im už praskli nervy :-) Ale na cestovanie, jedlo, erkárske tance a Marietu spomíname len v najlepšom :-)

A preto vrelo odporúčam všetkým záujemcom, aby si podobnú príležitosť nenechali ujsť, lebo to stojí za to... A ešte... aj naši chlapci sa chopili rozumu a že aj oni vyskúšajú – takže Jarko a Tomáš už bojujú 2. rok a v jeseni začali aj bažanti Marek H. a Števko!

Mária

typ akcie : stretko
autor článku: Monika K., Mária T.
dátum akcie: 00.12.2004
prečítaní: 2044x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)