25.06.2022
Tadeáš
- - zajtra - -
Adriána
A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Dobrá novina


Aj tento rok sa naša farnosť v sobotu 26. 12. - na Sviatok sv. Štefana - zapojila do Dobrej noviny a rozhodla sa tak opäť pomôcť tým, ktorí to potrebujú - deťom v Afrike.

Prvé stretnutie detí a animátorov sa uskutočnilo už prvú adventnú nedeľu. Veľmi nás potešila ich hojná účasť. Rozdelili sme sa do piatich skupiniek, a každá si už potom na osobitných stretkách pripravovala svoj vlastný program v podobe básničiek a pesničiek. Patrí k tomu aj zháňanie oblečenia či vyrábanie krídel a kráľovských korún.

Deň "D" ani zďaleka nepripomínal zimný deň, čo ale koledníkov neodradilo, a stretli sa už okolo jednej, aby sa poobliekali, namaľovali a pofotili. O druhej sa s úsmevom na perách vybrali ohlasovať narodenie Božieho Syna.

Aj keď sa oproti minulému roku znížil počet navštívených domov, obrovská vďaka patrí všetkým, ktorí otvorili svoje srdcia a rozhodli sa prispieť... a, samozrejme, aj všetkým koledníkom, bez ktorých by sa Dobrá novina nemohla uskutočniť :). Opäť sa vyzbierala nemalá suma – 1 756€. Všetkým ešte raz Pán Boh zaplať!

typ akcie : koledovanie
autor článku: Anežka
dátum akcie: 26.12.2015
prečítaní: 1794x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)