08.12.2021
Marína
- - zajtra - -
Izabela
Je lepšie zodierať sa kvôli dobru, ako byť zodieraný zlým.
..... Maritain .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Jarná tancovačka

Tak už aj tohto roku sme sa dočkali tancovačky. Peknú slnečnú sobotu 19. mája sme sa všetci tancachtiví stretli v klubovni. Nebola to klasická tancovačka s bežným programom, ale bola o niečo iná. Prišli nám zahrať deti z Hrboltovej divadlo „Múdry Maťko a hlupáci“.

Hodinku pred začatím diskotéky sa pár šikovných dievčat stretlo, aby pripravili občerstvenie a trochu poupratovali. O výbornú hudbu sa nám postaral vychýrený liskovský DJ Michal Mišík.

Všetko sa to začalo pár minút po 16.00 hod., keď do klubovne dorazilo detské divadlo. Na začiatku sme sa trocha vyšantili, zatancovali, zasmiali, napapali, napili... A o hodinku neskôr nás už čakalo očakávané vystúpenie. Pekne sme sa usadili, deti sa pripravili a vystúpenie sa mohlo začať. Po celý čas sme mali velikánsky úsmev na perách :-) Deti boli veľmi šikovné a hlavne nadané. Možno z nich niečo bude :-)

Po vystúpení mohla tancovačka pokračovať. Netrvalo dlho, aby sa tanečný parket zaplnil. Mali sme aj súťažné prestávky. Nesmel chýbať balónový, stoličkový, ale ani metlový tanec. O výhru sa bojovalo s plným nasadením, niekedy sa nám podarilo, že sme tak utekali, že sme až spadli, čo už. Ceny boli lákavé, bolo o čo bojovať.

Tancovačka sa skončila okolo ôsmej a potom nasledovalo znovu upratovanie. Ale keď sa stretnú šikovné baby, tak to ide rýchlo.

Nakoniec by som len chcela napísať, že nálada, zábava, atmosféra, hudba, všetko bolo skvelé, len nám tu chýbali naše liskovské deti. Aj keď nás prišlo 64, ale asi polovicu detí tvorilo divadielko. Takže nabudúce netreba váhať, ale prísť a určite nebudete ľutovať.

Pozn.
Je nám ľúto, ale hoci sa fotilo, fotky nie sú... Totiž jeden šikovný človek ich z foťáku vymazal skôr, ako sme si ich odzálohovali do počítača. Škoda, ale stáva sa...

typ akcie : tanečná akcia
autor článku: Zuzana M.
dátum akcie: 19.05.2007
prečítaní: 2500x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)