11.08.2022
Zuzana
- - zajtra - -
Darina
Ako vedúca osobnosť by ste však mali využiť každej príležitosti k motivovaniu ľudí tým, že im prejavíte uznanie za ich zásluhy, služby či pomoc. O zásluhy je potrebné sa rozdeliť, zatiaľ čo vinu za neúspechy by ste mali niesť sami.
..... J. Adair .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Bodka za prázdninami


Čo by to bolo za rok, keby sme nemali medzi akciami Bodku? Veru zvláštny, lebo žiadna akcia nie je taká typická pre našu Domku ako práve táto. Nuž tak sme ju zorganizovali...:) A to presnejšie 7. septembra 2013, keď už mala väčšina Liskovčanov švábku vykopanú, ale samozrejme našli sa aj takí, ktorí museli ráno na pole a nie s nami do hory...:)

Počasie nám prialo a tak sme sa o deviatej ráno stretli pred ZŠ Lisková, popočítali sa, pozapisovali a vydali smerom na miesto zvané „Bodka“. Tam nás už čakali animátori.
Tému sme čerpali z nedávneho tábora, takže sme v 4 skupinkách putovali krajinou Elindor a navštevovali zázračných aj obyčajných obyvateľov tejto krajiny a získavali časti citátu, ktorý sa počas vojny so zlou kráľovnou Erunis stratil. Ich získanie bolo niekedy jednoduchšie a inokedy dalo poriadne zabrať, ale podstatné je, že sa celý našiel a poskladal : „Fantázia, to nie je predstavovať si, čo nie je, ale urobiť niečo, čo by mohlo byť.“

Po dobre odvedenej práci sme už všetci vyhladli a tak sme si poopekali špekačky, dosýta sa najdli, napili, porozprávali, poupratovali a pobrali sa domov.
Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí pomohli s prípravami a samotným priebehom tejto akcie a samozrejme všetkým, ktorí nie sú ešte takí leniví a prišli sa s kamarátmi zabaviť...:)

typ akcie : súťaž
autor článku: Veronika T.
dátum akcie: 07.09.2013
prečítaní: 2242x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)