23.09.2021
Zdenka
- - zajtra - -
Ľuboš
Skúška, ktorá na vás dolieha, je iba ľudská. A Boh je verný. On vás nedovolí skúšať nad vaše sily, ale so skúškou dá aj schopnosť, aby ste mohli vydržať.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Tvorivé dielne

Rozvoj tvorivosti, fantázie, manuálnej zručnosti, ale aj spoločnej spolupráce a vzájomnej pomoci je jedným zo zámerov našej Domky. Priestor pre nové nadobúdanie alebo zveľaďovanie týchto rozmerov u našich domkárov sme si opäť vytvorili 7.12.2013 v priestoroch klubovne Domky.

Pokojnú adventnú atmosféru pri výrobe malých ponožkových snehuliakov nám umocňoval čersvto napadnutý sneh a príjemná hudba v pozadí. Výroba nám išla od ruky, väčšina detí pracovala samostatne,tým menším ochotne asistovali staršie animátorky. Výsledkom dvoj hodinovej práce bolo množstvo malých bielych snehuliačikov s farebnými čiapkami a doplnkami od výmyslu sveta. Tí šikovnejší si stihli popri tejto práci vyrobiť aj niekoľko papierových vianočných dekorácií.

Deti nám opäť raz svojimi výtvormi potvrdili, že detskej fantázii a kreativite sa medze nekladú a neraz predčia naše očakávania. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu akcie i samotným zúčastneným.

typ akcie : tvorivá činnosť
autor článku: Mária L.
dátum akcie: 07.12.2013
prečítaní: 1804x
K o m e n t � r e :

Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť tejto skvelej akcie.
Veronika a Kristínka

autor : Veronika a Kristínka
dátum : 11.12.2013
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)