11.08.2022
Zuzana
- - zajtra - -
Darina
Nik z nás totiž nežije pre seba a nik pre seba neumiera; lebo či žijeme, žijeme Pánovi, či umierame, umierame Pánovi. Či teda žijeme alebo umierame, patríme Pánovi.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Vianočné tvorivé dielne

Ako každý rok, ani tento nebol iný, a tak sa v našom stredisku konali Vianočné tvorivé dielne. Tento rok sme si spolu s deťmi vyrábali niečo nové a trošku aj netradičné. Pomocou sklených fliaš a vlny sme vytvárali snehuliakov a soby.

A ako sme k tomu dostali? Nasledovne. Sklenenú fľašu sme si obmotali vlnou od hrdla až po dno fľaše. Keď už sme fľašu obmotali, silikónovou pištoľou sme naším sobom a snehuliakom popriliepali nosy, oči, klobúky a rôzne ozdoby, aby vyzerali pekne. S farebných vĺn sme si vyrábali aj šály pre snehuliakov. Každý si svojho snehuliaka alebo soba mohol vyzdobiť podľa svojich predstáv.

Postupne si niektorí sami a niektorí s pomocou vytvorili pekné výrobky, ktoré mohli niekomu podarovať alebo si s nimi jednoducho vyzdobiť svoju izbu. Keďže sa už blížil Vianočný čas, v pozadí nám vyhrávala aj vianočná hudba. Na záver sme sa trošku občerstvili malou sladkosťou a spravili sme spoločnú fotku s našimi výtvormi.

Tešíme sa na vás aj o rok na Vianočných tvorivých dielňach!

typ akcie : tvorivá činnosť
autor článku: Natália K.
dátum akcie: 17.12.2016
prečítaní: 1521x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)