23.09.2021
Zdenka
- - zajtra - -
Ľuboš
Niet väčšej škody nad stratený čas.
..... Michelangelo .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Zimná olympiáda

Hurá! Konečne sa nám podarilo usporiadať Zimnú olympiádu, nakoľko nám to snehové podmienky dovolili. Síce to asi 1-2 týždne pred olympiádou nevyzeralo sľubne (pršalo, sneh sa topil), ale nakoniec to predsa vyšlo.

S deťmi sme sa stretli 25.januára okolo 13.00 klasicky "pod jaskyňou". Na začiatku sme deti nemohli ani dostať z kopca, pretože zaraz ako prišli, sa s vervou pustili do sánkovania. Keď sa nám to nakoniec podarilo, vytvorili sme 4 družstvá cca po sedem detí a začalo sa súťažiť.

Každé z družstiev absolvovalo 4 súťaže a to: hod snehovou guľou do vedra, stavanie snehovej veže, slalom na sánkach a spúšťanie sa na igelite. Po úspešnom zdolaní každej súťaže sa deti opäť vrhli na sánkovanie. A tak bol zase problém zoradiť ich do skupín a utíšiť ich. Preto vyhodnotenie prebehlo veľmi rýchlo, každému družstvu sme rozdali sladké odmeny a nakoniec, kým sa deti znovu rozbehli na kopec, ujo Timko urobil spoločnú fotografiu.

Myslím, že sa nám táto akcia vydarila, aj vďaka všetkým, ktorí sa vzdali blahodarného spánku (veď sme mali ples) a prišli pomôcť, ale aj vďaka dobrej nálade a vydarenému počasiu. Takže o rok sa znova stretneme na Zimnej olympiáde.

typ akcie : zimné športy
autor článku: Júlia M.
dátum akcie: 25.01.2004
prečítaní: 1809x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)