08.12.2021
Marína
- - zajtra - -
Izabela
Čím je niekto vyššie postavený, tým pokornejším sa má ukázať.
..... Cicero .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Športový deň


Už po niekoľko rokov za sebou sa cez jeseň organizuje v telocvični športový deň. A nespravila sa výnimka ani tento rok. Športový deň sa uskutočnil presne 27. októbra o 9.00.

S menším meškaním ( asi 35 min.) sme sa začali deliť do 4 tímov ( Šmolkovia, Chlpáči, Gumkáči, Smajlíci). Hneď po rozdelení sa začala prvá súťaž, ktorú nám pripravila Zuzka N., Rasťo H. a Majo Ž. Táto súťaž bola spoločná pre všetky tímy. Úlohou bolo zapamätať si 5 slov na dráhe a čo najskôr ich správne nadiktovať vedúcemu. Túto úlohu musel splniť každý člen tímu.

Druhá súťaž sa aspoň mne dosť podobala na dve hry, ktoré sa hrali na tábore ( Colnica, Hututu). Táto hra sa hrala vonku na hokejbalovom ihrisku, ktoré bolo rozdelené na 2 polovice a v každej bolo vyznačených niekoľko malých štvorcov. Úlohou bolo ukradnúť čo najviac papierikov zo štvorcov zo súperovej časti ihriska bez dotyku od člena súperovho tímu.

Tretia súťaž bola štafeta, v ktorej sme plnili ťažké úlohy za čo najkratší čas.

V druhej aj tretej súťaži sa hralo finále medzi tímami, ktoré vyhrali svoje zápasy. Hneď po nich bolo vyhodnotenie a tímy získali sladké ceny... ....za ktoré ďakujeme.

typ akcie : športový deň
autor článku: Matej H.
dátum akcie: 27.10.2007
prečítaní: 2481x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)