23.09.2021
Zdenka
- - zajtra - -
Ľuboš
Veď všetko je vaše: či Pavol alebo Apollo, Kéfas, svet, život i smrť, prítomnosť aj budúcnosť – všetko je vaše, ale vy ste Kristovi a Kristus Boží.
..... sv. Pavol .....
zvoľte tému:


FB stránka
Hra ÚSVIT
Domka.sk
Lisková.sk
Saleziáni


Športový deň


Dňa 30. 11. o 9:00 sa v telocvični ZŠ stretli všetky deti a mladí, ktorí mali chuť trošku si zašportovať, a samozrejme animátori, ktorí tento deň pripravili. Prišli sme naozaj v hojnom počte (skoro 50), aj prezenčiek nám bolo málo :).

Najskôr Barča rozdelila deti do piatich skupiniek a mohlo sa súťažiť. Na prvom stanovisku bolo úlohou každého člena skupinky prejsť prekážkovú dráhu s loptou bez pomoci rúch či nôh, ale pomocou švihadla, ktoré bolo uviazané okolo pása. Najťažšie to bolo asi pre animátorov :). Na druhom stanovisku súťažili 2 skupinky naraz v hre s názvom Plachtová, ktorá sa hrala nie tradične s jednou, ale so štyrmi plachtami. Na ďalšom stanovisku si deti trošku potrápili mozgové závity a precvičili reflexy a na poslednom sa zahrali na lovcov a opice, kde úlohou lovcov bolo „trafiť“ loptičkou čo najviac opíc.

Počas celého dňa sme sa mohli občerstviť teplým čajom a doboškou. Na konci všetky skupinky dostali sladké odmeny podľa toho, ako sa umiestnili.

typ akcie : športový deň
autor článku: Anežka Š.
dátum akcie: 30.11.2013
prečítaní: 1742x
pridaj komentár
späť

© 2001-2018 Domka - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Lisková
e-mail : liskova@domka.sk

Lisková 35, okres Ružomberok, psč 034 81, (1024 x 768)